Pri Bielom Kríži 28 831 02 Bratislava Slovakia +421 910 70 90 90
Pozemná preprava
 

Expresná preprava
Zabezpečíme pre Vás doručenie v najbližšom reálne možnom termíne s ohľadom na vzdialenosť a platnú legislatívu týkajúcu sa maximálnych dôb riadenia nákladných vozidiel. V množstvách mechoch ako jedna paleta až po FTL. Či už vnútroštátne alebo v rámci Európy. Doručenie prevedieme na Vami stanovený čas a miesto.

  • Text Hover
FTL - celovozová preprava

Jedná sa o prepravu motorovými vozy do maximálnych rozmerov 13,6 x 2,4 x 2,8m (respektíve 3m) a hmotnosti 25t. Realizujeme ako jednotlivé dodávky tak i dlhodobé kontrakty.

Nadrozmerná preprava

Sem patrí všetko čo sa nezmestí do parametrov FTL. Napríklad zásielky širšie ako 2,45 alebo ťažšie ako 25t. Naplánujeme možnú trasu, zaistíme všetky potrebné povolenia

LTL - dokládkovy servis

Vyhľadávame voľné prepravné kapacity na množstvo menšie FTL a vždy sa Vám snažíme ponúknuť našej najlepšiu variantu na danej trase a v daný čas. Či už Vám záleží na rýchlosti alebo cene dopravy.

Distribucia

Sme schopní pre Vás zabezpečiť aj komplexné riešenie ako je distribúcia zásielok zo skladov v Slovenskej republike, Poľsku a Maďarsku až k Vašim partnerom alebo do Vašich pobočiek.